A REVIEW OF تازه های روز جهان

A Review Of تازه های روز جهان

A Review Of تازه های روز جهان

Blog Article

وزیر پیشین بهداشت ایران از ممانعت نمایندگان مجلس از ارسال گزارش دارویی کمیسیون بهداشت به قوه قضاییه نیز انتقاد کرد و گفت نباید این مخالفت صورت می‌گرفت.

این بیانیه با انتقاد شدید از عملکرد اقتدارگرایان در حکومت جمهوری اسلامی تصریح می‌کند که آنان برای حفظ قدرت خود به اشکال گوناگون مردم را تحت فشار قرار می‌دهند.

انرژی سلامت محیط زیست میان رشته ای نجوم و فضا کسب و کار

گزارشگران بدون مرز که مقر آن در پاریس است، روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت خبر داد که دولت روسیه، نادِژدا کِوورکووا، روزنامه‌نگار را بازداشت کرده است.

کارکنان نهادهای اتحادیه اروپا در حمایت از فلسطین و برای برقراری صلح در غزه، راهپیمایی را انجام دادند. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۵

فرماندهی انتظامی کشور گفته است که «وضعیت عفاف و حجاب در سطح کشور نسبت به قبل از اجرای طرح مطلوب‌تر بوده و این شرایط در روزها و هفته‌هایِ آینده روند بهتر و مناسب‌تری خواهد یافت.»

یک دسر اصالتا انگلیسی با هزاران سال قدمت که حالا بخشی از فرهنگ غذایی آمریکایی‌هاست.

به گزارش کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل، روزنامه‌نگاران روس به اتهام‌های مختلف جنایی از جمله «تروریسم، افراط‌ گرایی، انتشار آگاهانه اطلاعات نادرست در مورد نیروهای مسلح، جاسوسی، خیانت، اخاذی، نقض حقوق مردم، نقض مقررات قانون در مورد عوامل خارجی، تحریک به اغتشاشات گروهی، نگهداری غیرقانونی مواد منفجره و حمل غیرقانونی مواد مخدر» در بازداشت هستند.

بنابر گزارش وزارت بهداشت حماس تا کنون بیش از ۳۴ هزار و ۸۰۰ نفر در حملات اسرائیل به شمال غزه کشته ‌شده‌اند.

او در ادامه نوشت: «جرم او چیست؟ درخواست پاسخگو کردن حکومت ایران از طریق موسیقی.»

وولکر تورک، کمیسر حقوق بشر سازمان ملل، از مقام‌های روسیه خواسته است تا از تعقیب و پیگرد روزنامه‌نگاران دست بردارد.

امیر رئیسیان یکی از دو وکیل پرونده توماج صالحی ۵ اردیبهشت خبر داد که این خواننده معترض بابت پرونده اتهامی سال ۱۴۰۱ توسط دادگاه انقلاب اصفهان به اعدام محکوم شده است.

اگر گذرتان به مونته نگرو افتاد این نکات را در مورد آشپزی مونته نگرو فراموش نکنید:

خوراک بادمجان و عدس ادامه مطلب چگونه خریدی get more info رضایت‌بخش داشته باشیم؟ ادامه مطلب شربت‌های مناسب تابستان ادامه مطلب مطالب مرتبط

Report this page